Informacje dla podróżnych

Od 29.08.2022r. ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY POCIĄGÓW PKP SKM!

Szanowni Państwo,

PKP SKM w Trójmieście informuje, że w związku z przebudową muru oporowego na odcinku Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny od 29 sierpnia do grudnia 2022 r. zostanie zamknięty tor 501 (ten, którym pociągi SKM zwykle jadą w kierunku Wejherowa).

W tym czasie na odcinku Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk Główny pociągi SKM będą kursować w obu kierunkach tylko po jednym torze (502)! Niektóre pociągi w stronę Gdańska Głównego będą kończyć bieg na stacji Gdańsk Wrzeszcz i wracać w stronę Gdyni.

Przypominamy, że na terenie województwa pomorskiego obowiązuje Taryfa Pomorska (TP). Bilety jednorazowe i okresowe TP obowiązują zarówno w pociągach PKP SKM, jak i POLREGIO. Istnieje więc możliwość przesiadki i kontynuowania podróży pociągami POLREGIO np. ze stacji Gdańsk Wrzeszcz do stacji Gdańsk Główny. Prosimy o sprawdzenie na rozkładzie jazdy godzin odjazdu i przyjazdu Waszego pociągu do stacji docelowej.

Rozkład jazdy znajduje się na naszej stronie internetowej www.skm.pkp.pl, w gablotach na peronach, aplikacji SKM KomPas oraz wyszukiwarkach internetowych.

Przepraszamy za utrudnienia.

Rozkład jazdy pociągów PKP SKM dostepny:

Rozkład jazdy pociągów od dnia 12.06.2022 r. do 3.09.2022.r

Rozkład jazdy pociągów od dnia 4.09.2022 r. do 15.10.2022 r.

Rozkład pociagów POLREGIO dostępny na stronach:

- w Portalu Pasażera PKP PLK S.A. : https://portalpasazera.pl/

https://rozklad-pkp.pl/

Archiwum

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdynia Gł - Kościerzyna
Gdańsk Gł - Kartuzy
Gdynia Gł - Gdańsk Wrzeszcz przez lotnisko
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO