Utrudnienia

OD 31 SIERPNIA NA ODCINKU GDAŃSK WRZESZCZ – GDAŃSK GŁÓWNY ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY POCIĄGÓW SKM!!!

OD 31 SIERPNIA NA ODCINKU GDAŃSK WRZESZCZ – GDAŃSK GŁÓWNY ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY  POCIĄGÓW  SKM!!!

Szanowni Podróżni


PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. informuje, że w związku z przebudowąmuru oporowego na odcinku Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk Politechnika, zostanie zamknięty  tor 501 (ten, którym pociągi SKM zazwyczaj jeżdżą w stronę Wejherowa).  W związku z tym od 31 sierpnia do 12 grudnia 2020r.,  na odcinku Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny,  pociągi SKM w obu kierunkach będą jeździły po jednym torze.  Niektóre pociągi w stronę Gdańska Głównego będą kończyć bieg na stacji Gdańsk Wrzeszcz i wracać w stronę Gdyni.


Przypominamy, że od 1 lipca na terenie województwa pomorskiego obowiązuje Taryfa  Pomorska.


Bilety jednorazowe i okresowe w  Taryfie Pomorskiej obowiązują w pociągach obu przewoźników (PKP SKM i POLREGIO),  istnieje więc możliwość przesiadki  i  kontynuowania podróży np.  ze stacji  Gdańsk Wrzeszcz do stacji Gdańsk Główny pociągami POLREGIO.
Prosimy o sprawdzanie na rozkładzie jazdy godzin odjazdu i przyjazdu Waszego pociągu do stacji docelowej ponieważ czas jego  przejazdu może się wydłużyć!


Więcej informacji i rozkład jazdy - w gablotach na peronach oraz  na naszej stronie internetowej www.skm.pkp.pl w wyszukiwarce połączeń.

 

 

 

Archiwum

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdynia Gł - Kościerzyna
Gdańsk Gł - Kartuzy
Gdynia Gł - Gdańsk Wrzeszcz przez lotnisko
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO