Formularz zgłoszeniowy

Niniejsza strona ma na celu skontaktowanie osoby znalazcy/pracownika punktu rzeczy znalezionych z osobą, która zagubiła rzecz na terenie PKP SKM

Uwaga: Pola oznaczone * są wymagane

Dane osoby zgłaszającej

Opis przedmiotu*

Staraj się szczegółowo opisać zagubiony przedmiot, podaj jego cechy (kolor, model, rozmiary)

Miejsce zgubienia przedmiotu*

Tutaj opisz przybliżoną lokalizację w której przedmiot mógł zostać zgubiony lub pozostawiony (np. dworzec główny w Gdańsku, peron 4 na dworcu głównym w Sopocie, poczekalnia dworca Gdańsk Główny, pociąg SKM jadący z Tczewa do Pruszcza Gdańskiego.)

Obrazek CAPTCHA dla zabezpieczenia przed SPAM'em

Zobacz szczegóły
  1. Niniejsza strona ma na celu skontaktowanie osoby znalazcy/pracownika punktu rzeczy znalezionych z osobą, która zagubiła rzecz na terenie PKP SKM.
  2. Administratorem danych osobowych jest PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. ul. Morska 350A 81-002 Gdynia. Dane osobowe przetwarzane są w oparciu o postanowienia ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami), zapisy Ustawy Prawo Przewozowe z dnia 15 listopada 1984 roku (DZ.U. 1984 nr 53 poz. 272 z późn. zm.) oraz o Ustawę z dnia 18 października 2006 o likwidacji niepodjętych depozytów(DZ.U. 2006 nr 208 poz. 1537 z późn. zm.).
  3. Administrator danych informuje, że osoba, która udostępniła swoje dane ma dostęp do tych danych, może zgłaszać wnioski o aktualizację tych danych oraz o usunięcie danych.
  4. Po upływie 30 dni od daty wypełnienia formularza - zgłoszenie zostanie usunięte ze strony
  5. Osoba zgłaszająca wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych na stronie internetowej w celu odzyskania/przekazania właścicielowi zagubionej/znalezionej rzeczy na terenie PKP SKM.

(C) Copyright 2018 PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o.