Aktualności PKP SKM

Taryfa Pomorska

Taryfa Pomorska

Szanowi Podróżni

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. informuje, że  z dniem 1 lipca 2020 r. zmianie ulegną zasady i warunki odprawy podróżnych na podstawie wprowadzonej "Taryfy Pomorskiej".

W związku z powyższym:

- wszystkie bilety jednorazowe i okresowe PKP SKM zakupione w przedsprzedaży do dnia 30 czerwca 2020 r. zachowują ważność do końca terminu wskazanego na bilecie i nie będzie konieczności dokonywania ich zwrotu,

- bilety kartkowe do kasowników z niekatulaną ceną są nieważne od  1 lipca 2020 r. i można je zwracać bez potrącenia odstępnego,

- wszystkie bilety miesięczne PKP SKM zakupione przed dniem 1 lipca 2020 r. będą ważne w poc. POLREGIO Sp. z o.o. do końca terminu wskazanego na bilecie,,,  tylko w obszarze ograniczonym stacjami: Lębork - Kościerzyna - Kartuzy - Gdańsk Śródmieście,

- bilety miesięczne POLREGIO Sp. z o.o. zakupione według oferty "Bilet dobrych relacji" przed dniem 1 lipca 2020 r. będą ważne w pociągach PKP SKM do końca terminu wskazanego na bilecie tylko na obszarze ograniczonym stacjami: Lębork - Kościerzyna - Kartuzy - Gdańsk Śródmieście.

BILETY Z NADRUKIEM „TARYFA POMORSKA" WAŻNE SĄ JEDNOCZEŚNIE W POCIĄGACH PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE I POLREGIO SP. Z O.O.

Zmianie ulegają:

1)    Taryfa przewozowa (TP-PKP SKM) "Taryfa Pomorska"

Taryfa przewozowa (TP-PKP SKM) zawierająca postanowienia taryfowe o przewozie osób, rzeczy i zwierząt w pociągach PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. "Taryfa Pomorska" - ważna od dnia 1 lipca 2020 r.

2)    Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt (RPO-PKP SKM) "Taryfa Pomorska"

Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. - ważny od dnia 1 lipca 2020 r.

3)    Cennik usług przewozowych (C-PKP SKM) "Taryfa Pomorska"

Cennik usług przewozowych PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. (C-PKP SKM) "Taryfa Pomorska" - ważny od dnia 1 lipca 2020 r.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.skm.pkp.pl/dla-pasazera/taryfy-i-przepisy/przepisy.

 

 

Archiwum

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdynia Gł - Kościerzyna
Gdańsk Gł - Kartuzy
Gdynia Gł - Gdańsk Wrzeszcz przez lotnisko
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO