Aktualności dla podróżnych

NOWE PRZYSTANKI W TARYFIE POMORSKIEJ

Szanowni Podróżni

11 marca 2024 roku pociągi POLREGIO rozpoczną obsługę połączeń  na tzw. bajpasie  kartuskim (przystanki: Gdańsk Kokoszki, Leźno, Stara Piła, Otomino, Żukowo Zachodnie).

W związku z tym, zgodnie z decyzją Organizatora Przewozów (Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego) oferta biletów miejskich (na Gdańsk i Sopot), trójmiejskich, dobowych i trzydobowych w Taryfie Pomorskiej, obowiązującej w pociągach POLREGIO i PKP SKM, zostanie rozszerzona o nowe przystanki leżące na tzw. bajpasie kartuskim, tj.:

- oferta biletów miejskich na Gdańsk i Sopot zostanie poszerzona o możliwość przejazdu z i do przystanku Gdańsk Kokoszki,

- oferta biletów trójmiejskich zostanie poszerzona o możliwość przejazdu z i do przystanku Gdańsk Kokoszki,

- oferta biletów dobowych i trzydobowych zostanie poszerzona o możliwość przejazdu z i do przystanków znajdujących się na tzw. bajpasie kartuskim, czyli: Gdańsk Kokoszki, Leźno, Stara Piła, Otomino, Żukowo Zachodnie.

Bilety Metropolitarne MZKZG 24 i 72-godzinne oraz Promocyjne Bilety Miesięczne ,,Tandemowe’’ są także honorowane w pociągach POLREGIO na tzw. bajpasie kartuskim.

Bilety, które zostały zakupione przed 11 marca 2024 roku, będą nadal ważne i można na nich  podróżować także z lub do tych przystanków.

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO