Szczegóły informacji

Bilety łączone przez internet.

data publikacji: 22-03-2016 10:00

 

Bilety łączone za 150 zł, 210 zł i 230 zł dostępne przez INTERNET

Przypominany o  możliwość zakupu tych biletów również przez Internet. To duża wygoda, oszczędność pieniędzy i czasu dla podróżnych, którzy nie będą już musieli kupować części papierowej w kasach biletowych na dworcach kolejowych w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Wszystko można załatwić przez Internet i zapisać na jednej karcie elektronicznej.

Bilety te można naładować na jedynym z wielu funkcjonujących już w aglomeracji trójmiasta nośników np.: karta elektroniczna ZTM Gdańsk, ZKM Gdynia czy MZK Wejherowo, a nawet elektronicznej legitymacji studenckiej.

Sprzedaż internetowa dostępna jest na stronie:

https://wniosek.mzkwejherowo.pl/isoke.html

Jest na niej widoczna aktywna ikona SKM, kliknięcie w którą umożliwi zakup części kolejowej biletu łączonego. Nowa funkcjonalność - zapisanie części kolejowej na karcie elektronicznej, umożliwi również odtworzenie całego biletu na wypadek utraty karty.

Bilet za 230 zł

Bilet sieciowy wszystkich organizatorów za 230 zł - uprawnia do przejazdów - pojazdami ZTM w Gdańsku i ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo a także pociągami SKM (w tym po linii PKM) i PR na obszarze ograniczonym stacjami: Luzino, Cieplewo, Reda, Rekowo, Borkowo, i Babi Dół (kierunek z Koscierzyny).

Bilet za 210 zł

Bilet sieciowy jednego organizatora za 210 zł - uprawnia do przejazdów - do wyboru- albo pojazdami ZTM w Gdańsku, albo ZKM w Gdyni albo MZK Wejherowo a także pociągami SKM (w tym po linii PKM) i PR na obszarze ograniczonym stacjami: Luzino, Cieplewo, Reda, Rekowo, Borkowo, i Babi Dół (kierunek z Koscierzyny).

Bilet za 150 zł Gdańsk + Sopot

Bilet łączony za 150 zł  Gdańsk + Sopot, upoważnia do przejazdów pociagami PKP SKM (w tym po linii PKM) oraz Przewozów Regionalnych na obszarze ograniczonym stacjami: Gdańsk Lipce, Gdańsk Osowa, Sopot Kamienny Potok, oraz pojazdami ZTM Gdańsk.

Bilet za 150 zł Gdynia + Sopot

Bilet  łączony za 150 zł Gdynia + Sopot, upoważnia do przejazdów pociągami PKP SKM oraz Przewozów Regionalnych na obszarze ograniczonym stacjami: Sopot Wyścigi, Gdynia Wielki Kack, Gdynia Cisowa oraz pojazdami ZKM Gdynia.

 

(C) Copyright 2018 PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o.