Aktualności dla podróżnych

OD 20 LIPCA ZAMKNIĘTY PRZYSTANEK GDAŃSK STOCZNIA! NA ODCINKU GDAŃSK POLITECHNIKA - GDAŃSK GŁÓWNY HONOROWANIE BILETÓW W POJAZDACH ZTM GDAŃSK

Szanowi Podróżni

Spółka PKP SKM w Trójmieście informuje, że w związku z modernizacją przystanku Gdańsk Stocznia od 20 lipca 2024 r.  pociągi PKP SKM  nie będą zatrzymywać się na tym przystanku.

Bilety okresowe oraz jednorazowe, ważne w pociągach uruchamianych przez PKP SKM na trasie (lub jej fragmencie) pomiędzy przystankami  Gdańsk Politechnika - Gdańsk Główny - Gdańsk Politechnika, będą honorowane w autobusach i tramwajach  Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku:

- w okresie od 20 lipca 2024 r. do 20 stycznia 2025 r. przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia

- w relacjach pomiędzy przystankami komunikacji miejskiej (ZTM Gdańsk):

  • Politechnika SKM <-> Dworzec Główny <-> Politechnika SKM (ul. Jana z Kolna) ,
  • Opera Bałtycka <-> Dworzec PKS/Dworzec Główny <-> Opera Bałtycka (Al. Zwycięstwa).

Posiadacze biletów na pociągi PKP SKM ważnych tylko w jednym kierunku mogą korzystać z przejazdów komunikacji miejskiej wykonywanych w tym samym kierunku.

Na odcinku Gdańsk Politechnika - Gdańsk Główny - Gdańsk Politechnika w pociągach PKP SKM oraz POLREGIO bilety jednorazowe oraz okresowe zakupione do przystanku Gdańsk Stocznia, będą honorowane do stacji Gdańsk Główny oraz przystanku Gdańsk Politechnika.

Więcej informacji i rozkład jazdy - w gablotach na peronach, na infolinii PKP SKM oraz  na stronie www.skm.pkp.pl w wyszukiwarce połączeń.

Mapki dojścia do przystanków ZTM Gdańsk:

- Gdańsk Politechnika,

- Gdańsk Stocznia,

- Gdańsk Główny .

Rozkład jazdy pociągów PKP SKM:

https://www.skm.pkp.pl/dla-pasazera/aktualnosci/informacje-dla-podroznych/artykul/rozklad-jazdy-pociagow-od-dnia-9062024-r-do-21062024-r-z-podzialem-na-linie-kolejowe

Rozkład jazdy ZTM Gdańsk:

https://ztm.gda.pl/

Przepraszamy za utrudnienia.

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO