Przetargi

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż z dniem 20.02.2023r. w Spółce PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście została uruchomiona nowa Platforma Zakupowa do  prowadzenia postępowań zakupowych. Na Platformie tej  zamieszczane są nowe postępowania.

Adres do nowej Platformy Zakupowej to: https://skmzamowienia.skm.pkp.pl/

 1. Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne.
 2. Podgląd i pobieranie dokumentacji postępowania nie wymaga logowania.
 3. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie:
  1)    stały dostęp do sieci Internet
  2)    komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta,
  3)    zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera
  4)    włączona obsługa JavaScript,
  5)    zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf).
   

Zachęcamy aby, każdy z Wykonawców zainteresowany udziałem w postępowaniu dokonał rejestracji na Platformie Zakupowej. Wykonawcy zarejestrowani na Platformie Zakupowej będą otrzymywali na bieżąco powiadomienia dotyczące przebiegu postępowania.

Regulamin

Regulamin Udzielania przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. zamówień sektorowych podprogowych na roboty budowlane, dostawy i usługi

Czytaj więcej
Regulamin

Regulamin udzielania zamówień publicznych, których wartość jest niższa niż 130 000 zł netto, współfinansowanych z środków pomocowych, pochodzących z Funduszy UE.

Czytaj więcej
Regulamin

Regulamin Udzielania przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. zamówień sektorowych podprogowych na roboty budowlane, dostawy i usługi.

Czytaj więcej

POŁĄCZENIA SKM

Lębork - Wejherowo
Wejherowo - Gdańsk Śródmieście
Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion EXPO